محصولات پرومین سریتا از محصولات تخصصی این برند می باشد که ترکیب آن به صورت کاملا تخصصی جهت رفع ریزش مو آندروژنیک (هورمونی( فرموله شده است .اسم پرومین از دو ماده موثره اصلی موجود در این محصولات یعنی پرو=پروکپیل و مین=ماینوکسیدیل )مشتقات ماینوکسیدیل( الهام گرفته شده بود، در فرمولاسیون جدید، ماینوکسیدیل با یکی از مشتقاتش به نام آمینکسیل جایگزین شد که دارای اثرکردهای منحصر بفرد در کنترل ریزش مو می باشد.

 پکیج ضد ریزش موی پرومین سریتا دارای دو محصول می باشد شامپو و تونیک پرومین که با مهار عملکرد آنزیم 5 آلفاردوکتاز از اثرات مخرب هورمون های جنسی در رشد مو جلوگیری می کنند. این محصول زمانی توصیه می شود که میزان ریزش مو زیاد بوده و مدل ریزش موی مردانه پیش بیاید. یعنی شدت و حجم ریزش

پک پرومین سریتا
پک پرومین سریتا

بالا      می باشد.  شامپو پرومین  ویژگی ها و اثرات 

  • حاوی مشتقات ماینوکسیدیل )آمینکسیل(
  • مهار و کنترل ریزش موی ناشی از تغییرات هورمونی
  • افزایش رشد مو
  • تقویت پوست سر و مهار ریزش مو
  • تخصصی برای افرادی که دچار ریزش مو هستند و نیاز به یک شامپو ضد ریزش قوی دارند
  • کنترل ریزش مو
  • اثرات آن زمانیکه با تونیک پرومین استفاده می شود ،بیشتر است.
ترکیبات    
 از مشتقات ماینوکسیدیل است .  افزایش میزان رشد مو نسبت به ریزش آن با افزایش زمان رشد مو  جلوگیری از عملکرد آنزیم 5 آلفا ردوکتاز و هورمون دی هیدروتستوسترون )مهم ترین عامل ریزش مو(  افزایش خون رسانی به پوست سر به کمک گشودن کانال های پتاسیم و درنتیجه افزایش تکثیر سلول های فولیکولی.     آمینکسیل  1
 جلوگیری از فیبروزه شدن )تجمع( پروتئین ساختاری پوست سر )کلاژن( در ریشه مو، در صورتی که کلاژن در ریشه مو تجمع پیدا کند میزان گردش خون در ریشه مو کم شده و ریشه مو ضعیف می شود .    
 اتساع دهنده )منبسط کننده( رگ های خونی که باعث افزایش گردش خون در کف سر می شود در نتیجه میزان تغذیه ریشه مو بهتر و بیشتر صورت می گیرد. آپی ژنین    2
 مهار کننده آنزیم 5آلفا ردوکتاز و هورمون دی هیدروتستوسترون )مهم ترین عامل ریزش مو( اولئانولیک اسید  3
 با افزایش سنتز پروتئین باعث تقویت بستر ریشه مو و مهار ریزش مو می شود.   بیوتینیل GHK  4
 انرژی رسان    
 مغذی ساقه مو و آبرسان  آلوئه ورا  5
 آبرسان قوی  انرژی رسان   پانتنول )B5(  
 محرک رشد مو، تنظیم چربی، خنک کننده، ضد التهاب  رزماری: افزایش گردش خون و در نتیجه تقویت ریشه مو  بابونه: به دلیل داشتن بیزابولول یک ضد التهاب قوی  مریم گلی: تقویت و استحکام مو  گزنه: مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز  نعناع فلفلی: خنک کننده )دارای منتول(       عصاره های گیاهی سریتا   )ایکس فاکتور( رزماری ،گزنه، بابونه، مریم گلی، نعناع فلفلی(  6

آمینکسیل )فرم جدید ماینوکسیدیل( آمینکسیل یک مولکول پتنت شده توسط کمپانی اورآل است. آمینکسیل دارای ساختار مشابه با ماینوکسیدیل است و در حقیقت می توان آن را به عنوان فرم جدید و جایگزین ماینوکسیدیل مطرح کرد. آمینکسیل در حقیقت پیرولیدینیل دی آمینوپیریمیدین اکساید[1] با فرمول مولکولی C8H13N5O است.   


ساختار مولکولی ماینوکسدیل
ساختار مولکولی ماینوکسدیل
ساختار مولکولی آمنکسیل
ساختار مولکولی آمنکسیل

اسید اولئانولیک  اسید اولئانولیک استخراج شده از برگ درخت زیتون، از طریق مهار آنزیم 5 آلفاردوکتاز، مانع از تولید دی هیدروتستوسترون می شود. دی هیدرو تستوسترون مشتق شیمیایی از تستوسترون است که نقش عمده ای در ریزش مو در مردان و زنان دارد. هنگامی که DHT به درمال پاپیلا می رسد )سلول هایی که تقسیم و تمایز آن به شکل فولیکول های جدید مو است(، جذب مواد مغذی ضروری برای فولیکول های مو سالم را تضعیف می کند.

دی هیدرو تستوسترون باعث می شود فولیکول های مو در دوره استراحت طولانی تر و دوره رشد کمتر قرار داشته باشند

ساختار اولئانولیک اسید
ساختار اولئانولیک اسید

بیوتینیل GHK

ترکیب ویتامین B7 با سه اسیدآمینه گلایسین، هیستیدین و لیزین می باشد .این ترکیب دارای اثر ضد پیری بر روی کراتینوسیت های )نوعی سلول که در ساختار ریشه مو وجود دارد( فولیکول مو )در غلاف بیرونی( است و باعث تحریک تولید کلاژن و لامینین )پروتئین ساختاری( می شود .

  • پروتئین: ساختارهای داخل سلولی در تمام سلول های سازنده بدن ازجمله مو از جنس پروتئین است.
  • اسید آمینه: واحدهای سازنده پروتئین را اسید آمینه می نامند.
بیوتینیل GHK
بیوتینیل GHK
بیوتینیل GHK
بیوتینیل GHK

آپیژنین

 آپیژنین یک فلاونوئید استخراج شده از مرکبات، برای اتساع عروق است. با افزایش گردش خون در فولیکول های مو و تغذیه آن، تغذیه ریشه مو بهتر صورت می گیرد در نتیجه ریشه مو قوی تر و مستحکم تر می شود.

ساختار آپیژنین
ساختار آپیژنین

آلوئه ورا

نام گیاه شناسی آلوئه ورا صبر زرد طبی است که به خانواده سریشیان )سوسنیان( تعلق دارد و یک بوته چند ساله است.

عصاره آلوئه ورا حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، آنزیم ها ،لیگنین، سالیسیلیک اسید، آمینواسیدها و اسیدهای چرب می باشد .

این مواد موثره گردش خون را بهبود می بخشند، ساختار فولیکول را استحکام می دهند و خاصیت ضد التهابی دارند. در کنار این خصوصیات فاکتورهای رشد موجود در

عصاره آلوئه ورا بر روی فیبروبلاست ها )سلول های کلاژن ساز پوست( اثر می گذارند و تولید کلاژن را تحریک می کنند.

ü کلاژن نوعی پروتئین ساختاری در ساختار پوست است که به پوست انسجام و استحکام می بخشد و توسط سلول های فیبروبلاست پوست تولید می شود.  

§ در این محصول به منظور بهبود کیفیت و شویندگی بهتر از میزان شوینده هایی مثل تگزاپون کم شده و با شوینده هایی مثل glucotain care و glucotain flex جایگزین شده است. این شوینده ها دارای سولفات نمی باشند و شویندگی ملایم دارند. این سورفکتانت ها نیاز به نمک را برای تامین ویسکوزیته کم می کند.  

نحوه مصرف: ابتدا موها را خیس نموده و با مقدار لازم از شامپو )به مدت 3-2 دقیقه( به خوبی ماساژ دهید. سپس موها را آبکشی نمایید.       

وبسایتی پر از مطالب انگیزشی و موفقیت

معرفی پک پرومین سریتا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *